07 lutego, 2014

Eighteen


UWAGA!!!!!!!!!!! +18

ROZDZIAŁ ZAWIERA SCENY, KTÓRE NIE SA PRZEZNACZONE DLA OSÓB PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA. CZYTACIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. POZDRAWIAM :) 


Darcy POV


 Louis zaczął nerwowo pukać do drzwi. Nie chciałam żeby widział mnie w takim stanie. Postanowiłam wziąć prysznic i pomyśleć w samotności. Jego pukanie coraz bardziej mnie drażniło, nie mogłam spokojnie pomysleć.
- Louis daj mi pięć minut!- krzyknęłam z łazienki na co on tylko wykrztusił "ok".
Czy ja go kocham i mogę go w pełni zaakceptować? Nie wiem. Czy jestem w stanie pogodzić sie z tym i żyć w obawie? Nie zorientowałam się, kiedy po moich policzkach leciały łzy. Czułam kłucie w sercu. Czuję się strasznie. Może daje mu szanse na darmo? To jest dziwne co oni robią. Podglądają ludzi dla kasy, zabawy. Nie mogłabym znieść tego że Lou podgląda inne laski, a one nieświadome tego robią striptiz przed kamerką. Walnełam pięścią kilka razy w ścianę, na szczęście nie było śladu. Opuściłam kabinę. Postanowiłam założyć mój biały szlafrok i wyjść. Stawiłam czoło z nim, gdy weszłam do pokoju. Niespokojnie kręcił się po pokoju.
- Ekhm... Louis- nie pewnie odezwałam się do niego.
- Darcy wszystko w porządku?- zapytał z troską i patrzył mi prosto w oczy.
- T..tak Louis- spusciłam wzrok. Nie zorientowałam się że on stoi koło mnie i uważnie mnie obserwuje.
- Przecież widzę, słońce co jest? - podniósł mój podbródek do góry i spojrzałam w jego piękne oczy.
- Nie jestem pewna co do naszego związku.- powiedziałam tak cicho, że ledwo sama siebie usłyszałam.
- CO?! MOŻESZ TO POWTÓRZYĆ?!- krzyknął na mnie nie odrywając wzroku ode mnie.
- Nie możesz ode mnie odejść, rozumiesz?!- puścił mój podbródek i nerwowo przeczesał swoje włosy.
- Louis, nie jestem pewna czy powinam dalej w to brnąć.- powiedziałam już pewniej.
- Czemu tak mówisz? Nie, Darcy, nie możesz odejść.- Udał się do okna i wpatrywał się w podwórko.
- Przeszliśmy tak dużo, walczyłem o Ciebie a ty od tak chcesz mnie zostawić. To jest chore! - Zaczął krzyczeć coraz głośniej.
- Ja już sama nie wiem, czego chce, może spokój mnie tylko uratuje.- Nerwowo kręciłam kciukami, nie wiedziałam jak on na to zareaguje.
- Darcy j... ja Cię kocham.- w jego głosie usłyszałam smutek. Ktoś nagle zapukał do pokoju. To był Niall.
- Louis jest bardzo pilna sprawa.- twardym i donośnym głosem powiedział Niall.
- Nie teraz.- odbełkał Lou.
- Ale Louis-
- POWIEDZIAŁEM NIE TERAZ, JEDŹ DO DOMU I TAM DOGADAMY SPRAWY.- przerwał mu krzycząc i wskazując palcem by wyszedł.
- Jak chcesz Louis ale to sprawa-
-WYPIERDALAJ NIALL JESZCZE KURWA NIE ROZUMIESZ?! - krzyknął jeszcze głośniej. Przestraszyłam się go, tyle agresji w nim. Niall tylko wskazał rękami, że sie poddaje i wyszedł z pokoju zamykając drzwi. Louis bardzo cieżko oddychał, usiadłam na skaju łóżka i czekałam co zrobi dalej. Małymi kroczkami podszedł do mnie i kucnął przede mną. Chwicił moje ręce i zaczął delikatnie całować je. Pomiedzy pocałunkami mruczał, że nie mogę go zostawić, nie teraz.
Chciałam zabrać ręce ale nie udało mi się. Każdą kostkę ucałował,wspinając się coraz wyżej. Jedna ręka, potem druga, ramiona i szyja. Wbił się w moją szyją z namiętnością, potem linia szczęki i usta. Byłam w totalnym szoku, nie mogłam nic powiedzieć więc oddawałam mu pocałunki coraz bardziej łapczywie. Wsunął swój język do moich ust, prosząc o pozwolenie. Bez wahania, zgodziłam się i nasze języki wirowały w swoim rytmie. Coraz bardziej brakowało mi tchu, nasze klatki piersiowe oddychały nie równo. Zawiesiłam swoje rece na jego szyi. Delikanie popchnął mnie na łóżku, moje włosy ułożyły się na pościeli a on całował moją szyję. Po czym zdjął swoją bluzę i koszulkę. Gdy zdjął koszulkę i ujrzałam jego nagi tors. Nie mogłam się powstrzymać i zaczełam dotykać go, jeździć palcem po jego klatce i obrysowywując jego tatuaże. Przy okazji liczyłam ile ich ma. Naliczyłam koło 5 na brzuchu i piersi. Były bardzo seksowne, pociągał mnie jeszcze bardziej. On w pewnym momencie zaczął mruczeć mi coś do ucha. Postanowiłam przejąc inicjatywę choć na chwilkę. Chwyciłam mocniej jego szyję i obkręciłam go tak, że to on leżał na pościeli a ja siedziałam na nim okrakiem. Nie wiedział co się dzieje, i uśmiechnął się niepewnie. Postanowiłam robić to co on. Całowałam jego wyraźnią linię szczęki i schodziłam coraz niżej. Doszłam do jego klatki piersowej która ruszała się coraz szybciej. On dotykał mnie wszędzie, masował moje ciało. Zaczynałam odpinać mu spodnie, on chwycił moje nadgarstki i spytał:
- J.. jesteś tego pewna Darcy?- jego wzrok był tajemniczy, nie spodziewał się takiego przebiegu akcji.
- Jak nigdy Louis, słońce- uśmiechnałam się szyderczo i rozpinałam spodnie Louisa. On coraz bardziej był zdenerwowany. Stres przechodził przeze mnie, nie wiedziałam co mam robić. Odkąd spotytałam się z Nickiem, zawsze z nim chciałam to robić. Nigdy bym nie pomyślała, że z Louisem zrobię to w mojej sypalni po kłótni. Ale chciałam tego, jak jeszcze nigdy, czułam, że on też chce. Recę coraz bardziej mi się trzęsły, misiek zauważył to i dodał mi otuchły łapiąc je. Zdjełam jego spodnie i rzuciłam je na drugi koniec pokoju. Pozostały mu tylko czarne bokserki.  Jednym zwinnym ruchem, udalo mi się je ściągnać i rzucić za siebie. Pierwszy raz w pełni okazałości mogałm go ujrzeć,  jego członek byl duży i gruby. Nie byłam pewna co mam dalej robić, więc delikatnie chwyciłam jego członka. Na co on tylko zamruczał i delikatnie rozchlił usta. Czuł moją niepewność, więc pomógł mi dotykając moją rękę która zatrzymała się na jego członku. Prowadził moją rękę w górę i w dół, po chwili puścił i robiłam to sama. On zaczął wydobywać z siebie ogłosy i pomruki. Czyli podobało mi się to? Hmm..... gdzieś przypadkiem widziałam, że można też inaczej, nie tylko ręką. Zbliżyłam twarz do jego penisa, wysunełam język i jeździłam nim w górę i w dół. Louis zaczął nerwowo poruszać się na łóżku. Pomyślałam teraz albo nigdy i do swoich ust zblizyłam penisa i zaczełam robić to ustami. On caraz głośniej jęczał i syczał. Po między mruknieciami dyszał moje imię. Co oznacza, że jeszcze bardziej mu się to podoba.  Dyszał coś że jak nie przestanę tak robić to dojdzie mi w ustach. Nie przestawałam tego robić, czułam że mam go w całosci w buzi. Nie przestawałam robić tego i poczułam słono-słodką maź w buzi. Połknełam całą zawartość i polizałam usta. Louis dyszał, nie wiedział co ma ze soba zrobić. Złapał mnie za ramiona i obrócił tak, że on górował nademną.
- Teraz ja przejmuję inicjatywę.- zrobiłam się cała czerwona na twarzy, zakryłam ją rękami.
- C..coś nie tak kochanie?- spytał z troską ciągle dysząc
- N..nie wszystko w porządku, nie moge w to uwierzyć.- zachichotałam mając ciągle zakrtytą twarz. Wziął ręce z mojej twarzy i powiedział:
- Wszystko było w porządku, nie denerwuj się. Pokażę Ci jak to jest być w niebie.- puścił mi oczko i zaśmiał się.


Louis POV

Zrobiła mi loda. Moja kochana Darcy zrobiła mi loda. Nie wierzę, czekałem na to bardzo długo. Muszę się jej odwdzięczyć za to. Zbliżyłem twarz do jej niegiej piersi, zacząłem ssać jej lewą brodawkę, natomiast prawą pieściłem ręką. Zaczała mruczeć do mojego ucha, coraz bardziej jej się to podobało. Zmieniłem brodawkę, i ssałem z jeszcze większą siłą, ona nie wiedziała co się dzieje. Dyszała głośniej i głośniej. Schodziłem coraz niżej i niżej, brzuch całowałem każdą możliwą powieszchnię jej ciała. Doszedłem do punktu kulminacyjnego. Postanowiłem zabawić się z nią i swoim palcem zacząłem kręcić w niej kółka, zaczeła się poruszać. Po chwili dołączyłem drugi palec i obydwoma kręciłem kółka. Jęczała, czyli podobalo się jej. Wyjąłem z niej palce, polizałem je po cześci i kazałem jej też to zrobić. Bez wahania wsadziła moje palce do swoich ust oblizując je.
- Smaujesz bardzo dobrze kochanie.- szepnąłem jej do uszka i puściłem oczko. Była wilgotna i gotowa na dalsze działania, jednak nie byłem pewny czy tego chce.
Kiwneła głową jakby czytała w moich myślach, to było dziwne a zarazem zabawne. Wstałem z łóżka i pokierowałem się do spodni  po prezerwatywę. Darcy uważnie przyglądała mi się, ale uśmiechnęła się na widok gumki. Uniosła się na łokciach i obserowowała każdy mój ruch, przegryzła także wargę. Rozerwałem opakowanie i wyjąłem zawartość. Chwiciła mnie za ręke, powstrzymując mnie z zamiarem założenia jej na mojego członka.
- Coś nie tak?- spytałem zdezorientowany,
- Hmm.. nie wszystko jest w porządku. Po prostu ja chcę to zrobić.- zaczrwieniła się, gdy słowa wyszły z jej ust. Uśmiechnąłem się w jej stronę, i podałem jej gumkę. Kazała położyć mi się na łóżku, złapała za penisa i próbowała założyć gumkę.  Recę się jej trzęsły, postanowiłem pokazać jej jak się to robi. Wziąłem ręce Darcy w swoje i pomogłem jej założyć, ona posłała mi lekki uśmiech i po tym zrobiła się cała czerwona. Nie mogłem dłużej czekać i położyłem ją na łóżku. Zacząłem całować ją po szyi i schodziłem coraz niżej i niżej, ona złapała moje plecy i z całych sił ściskała. Doszedłem do jej najwrażliwszego miejsca i zacząłem je całować. Ona zaczynała wyginać się i cicho jęczeć. Wsadziłem język i zacząłem robić kółka w środku, ona coraz bardziej stawała się mokra, więc postanowiłem działać dalej. Delikatnie wchodziłem w nią, Darcy tylko wypychała biodra do góry dając mi pełną kontrolę. Coraz głębiej wchodziłem w nią, podobało mi się bardzo, ciągneła mnie za końcówki włosów. Potem zaczeła drapać moje plecy, czułem jak mocno wbijała paznokcje we mnie. Poruszałem się coraz szybciej, Darcy jakby czytając mi w myslach zrobiła to samo. Całowałem się z nią zachłanniej z minuty na minutę. Poruszaliśmy się w tym samym rytmie, oboje dyszeliśmy sobie w usta a języki wirowały. Czułem że zaraz dojdę, Darcy głośniej jęczała, co jeszcze bardziej mnie podniecało. Rozkosz przelewała się przeze mnie, mógłbym z nią to robić całe życie i być z nią w jednym łóżku. Punkt kulminacyjny przyszedł i obydwoje doznaliśmy spełnienia. Pocałowałem ją w czoło i upadłem na jej nagie piersi. Cały czas dyszełem. To było tak niesamowite przeżycie, w końcu poczułem ją - kochaną Darcy. Wiedziałem że jej się to podobało, jak na sam początek było ciekawie. Mam w głowie kilka pomysów co dalej wyprawiać z nią w tym łóżku.
- Kocham Cię Darcy najbardziej na świecie.- powiedziałam zdyszanym głosem.
- Też Cię kocham Louis.- uśmiechneła po czym dodała:
- By...było dobrze Louis, nigdy się tak nie czułam.- Darcy mówiła to i delikatnie przeczesywała moje włosy palcami. Wyszedłem z niej i zdjąłem zużytą prezerwatywę, wyrzuciłem ją i opadłem z powrotem na łóżko.
- Podobało ci się?- spytałem, chodź wiedziałem że tak- serce mi tak mówiło. Ona tylko pokiwała głową i otuleni sobą usneliśmy.


*Następny dzień*

Darcy POV

Poranne słońce wybudziło mnie ze snu którego nie pamiętam. Louis spał jak małe dziecko, miał lekki uśmiech. Nie chciałam go budzić, więc tylko przyglądałam się jego twarzy. Była bardzo spokojna, rozluźniona, chrapał lekko. Zajrzałam pod kołdrę i przypomniałam sobie ze śpię całkiem naga, postanowiłam ubrać się w coś i zrobić śniadanie.
Wyswobodziłam się z uścisku Lousia, pomruczał coś, ale zawinęłam sie szybko do łazienki. Ubrałam się w szare dresy i białą koszulkę. Przemyłam twarz i umyłam zęby, udałam się do kuchni gdzie miałam zrobić coś do jedzenia. Zajrzałam do lodówki. Była pusta, więc postanowiłam iść do pobliskiego sklepu. Napisałam kartkę Louisowi gdyby wstał nagle. Opuściałam mieszkanie i kupiłam potrzebne składniki. Wróciłam do domu po 15 minutach, rozajrzałam się po mieszkaniu i zobaczyłam Louisa śpiącego dalej. Postanowiłam robić śniadanie. Wyjęłam zakupy, umieściłam patelnie na gazie i rozbiłam 2 jajka. Do tostera włożyłam chleb, wstawiłam wodą na kawę i sięgałam po kubki gdy ktoś chwycił mnie za talię. Odwrócił mnie i ujrzałam Louisa i wielkim uśmiechem na twarzy. Pomógł mi sięgnąć kubki ocierając się o mnie, po czym postawił je na stole. Nalałam kawę do kubków, podałam śniadanie i usiadłam naprzeciw mojego chłopaka.  Zaczeliśmy zajadać się śniadaniem, gdy do Louisa zadzwonił telefon. Zdenerwowany poszedł do sypialni odebrać go. Jego ruchy były bardzo napięte, szedł skoncentrowany. Po chwili usłyszałam jego dość donośny głos, ciekawe co tym razem tam się stało.

JEJ W KOŃCU POJAWIŁA SIĘ SCENA +18 JAK I NOWY ROZDZIAŁ. NAWET NIE WIEM CO MAM WAM POWIEDZIEĆ, JEST MI TAK GŁUPIO ZA TĄ ZWŁOKĘ, MAM NADZIEJĘ ŻE MI WYBACZYCIE. KOCHAM WAS BARDZO <33333 NAUKA MNIE WYKOŃCZY, CIEKAWA JESTEM WASZEJ OPINII NA TEMAT NOWEGO ROZDZIAŁU W KOŃCU ;PP JESZCZE RAZ ABRDZO WAS PRZEPRASZAM :( :( :( ULA <3

18 komentarzy:

 1. Świetny rozdział!!
  Warto było tyle na niego czekac! :)
  Pozdrawiam
  G xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Nic się nie stało kochana. Opłacało się czekać. Nawet tak długo. Rozdział super <3 ~@heroineNialler

  OdpowiedzUsuń
 3. OK JEZÓ CZEKAŁAM TAK DŁUGO NA TĄ SCENĘ HAHAHAH OMG NIE WIEM CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJE WTF TO JEST PIĘKNE ONI W KOŃCU TO ZROBILI ASDFGHJKL

  OdpowiedzUsuń
 4. No jestem w szoku, że w końcu pojawił się nowy rozdział. Hmmm...ale fascynujące, co się bedzie działo dalej. Mam nadzieję, że nowe rozdziały będą częściej <3

  OdpowiedzUsuń
 5. wreszcie się doczekałam *,*
  rozdział CUDOWNY
  @lovju69 <3

  OdpowiedzUsuń
 6. rozdział jest zajebisty! Omg jejku, nie mogę czytać takich rzeczy na noc, bo się albo ciągle śmieję, albo coś w stylu 'co to kurwa było' XD
  mimo to powodzenia w szkole id dziękuję za rozdział x

  OdpowiedzUsuń
 7. Rozdzial bardzo siemi podoba. I ta scena! Omfg! Nie spodziewalam sie! Serio. Ale jestem ciekawa, co sie stało...mam na myśli kto dzwonił do Louuuu..
  Weny życzę ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja to mogę dwa lata i dłużej czekać na takie cudo (; <3

  OdpowiedzUsuń
 9. WOW;***
  Nie moge uwierzyc ze jest rozdzial !!
  Boski *_*

  OdpowiedzUsuń
 10. Boze. *.* jaki idealny. :)

  @hopebitchope

  OdpowiedzUsuń
 11. ndg,dntlhkjrtlhjlrhjtlthjrk nawet nie wiem co powiedziec mogę tylko ,dsjfkerjglkejrltklegjrjelgj i ten zatroskany Louis <3 *___* Rozdział świetny jak zwykle, już nie mogę się doczekać kolejnego. x
  @hug_from_larreh

  OdpowiedzUsuń
 12. Opłacało się czekać jclwmdkfmd
  @berry_bluexo

  OdpowiedzUsuń
 13. o kurde . od wątpliwości co do związku do seksu . nieźle .
  faktycznie warto było poczekać za tak świetnym rozdziałem (:
  nie mogę się doczekać kolejnego . ily xx
  @xx_sweetie

  OdpowiedzUsuń
 14. Cudo ♥ Ogromnie się cieszę, ze Darcy i Louis są ze sobą ;) Jestem strasznie ciekawa z jaką sprawą przyszedł do niego Niall i kto dzwonił.
  Życzę weny i pozdrawiam,
  http://gangsterzyzprzypadku.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Genialny rozdział <3 nie musisz przepraszać blog to nie twoje cała życie :D Życzę dużo weny <3 Pozdro

  OdpowiedzUsuń
 16. chyba samym niewyzytym 10latkom ktore po raz pierwszy czytaly coś +18 moze sie to podobac. piszesz tragicznie, te sceny mnie odpychaly choc czytalam juz sporo takich z tego wzgledu ze na blogach raczej nie da sie ich ominac niestety. radze najpierw sie podszkolic w pisaniu. jeszcze co chwile te same formułki: Podobało jej się/ podobało mu się. no dziewczyno tylko tyle masz w swoim słowniku?

  OdpowiedzUsuń
 17. It's very straightforward to find out any matter on net as compared
  to books, as I found this paragraph at this web page.

  My blog post :: zarządzanie dokumentami, http://filtrujtanio.pl,

  OdpowiedzUsuń
 18. Cudowne to Fanfiction tak samo jak ten rozdział. Zaczęłam czytać to opowiadanie wczoraj i nie mogę się już doczekać co będzie dalej. Czekam na kolejny rozdział ;)
  Pozdrawiam x

  OdpowiedzUsuń