06 listopada, 2013

MAŁE INFO O NOWYCH ROZDZIAŁACH, PRZECZYTAJ, BO WAŻNE.

Dobra to teraz muszę coś wam wyjaśnić ;))
Jak widzicie od prawie dwóch miesięcy nie pojawił się nowy rozdział. Wiele osób pisało do nas na nasze wspólne konto na twitterze (specjalnie założone na potrzeby fanica, cieszę się, że ktoś w ogóle do nas napisał) @Rattersff, było również wiele komentarzy, kiedy dodamy, niektóre z was na nas naskakiwały (bynajmniej na mnie xd), więc teraz wyjaśnie, żebyśmy każdemu z osobna nie tłumaczyły:  ULA UCZY SIĘ DO MATURY. 17 MA ZALICZENIE CZEGOŚ TAM I WCIĄŻ SIĘ UCZY, NIE MA CZASU NA NAPISANIE ROZDZIAŁU. JA (TUDZIEŻ DOMINIKA XD) MAM PRZYGOTOWANIA DO EGZAMINU 3 KLAS, W GRUDNIU PISZE PIERWSZE PRÓBNE, A W SZKOLE MAM TOTALNY WYCISK. OBY DWIE MAMY ZAWALONE PLANY DO PÓŹNA I RZADKO MAMY CZAS NA ODPOCZYNEK, TYM BARDZIEJ PISANIE KOLEJNEGO ROZDZIAŁU.
Także mam nadzieję, że dotarło :)
DRUGA SPRAWA:
NIC NIE ZAWIESIŁYŚMY!!!
Wszystko wciąż funkcjonuje... Chciałabym wam obiecać, że pod koniec listopada/na początku grudnia pojawi się nowy rozdział, ale nie jestem tego pewna w 100%. Tak w 50%. Wtedy możecie się go spodziewać.
Przepraszamy za drobny poślizg przy pisaniu, ale sami widzicie jak się sprawy mają. Postaramy się to nadrobić ;))

KONTAKT Z NAMI:
DOMINIKA - TT: @jileywop (zmieniam te nazwy jak szalona, ale o każdej zmianie was informuje xd)
ULA - TT: @SwagBaby69_
LUB ZAPRASZAMY Z PYTANIAMI NA @Rattersff
ZNAJDŹCIE BOHATERÓW NASZEGO FF NA TWITTERZE!
@LouisRatters ORAZ @RattersDarcy !
ABY ŁATWIEJ BYŁO ODNALEŹĆ SIĘ NAM  I WAM RATTERSI, ZAPRASZAMY DO WYRAŻANIA WŁASNYCH OPINII, KOMENTARZY I UPODOBAŃ NA TWITTERZE POD HASHTAGIEM #RATTERSFF KTÓRY JEST CODZIENNIE SPRAWDZANY!


Kochamy was całym serduszkiem i dziękujemy za tak wielkie wsparcie, jakie nam dajecie! To tylko motywacja! Każdego dnia jak tu wchodzimy i widzimy nowych czytelników jesteśmy naprawdę zadowolone i mamy ochotę napisać ten cholerny rozdział, ale patrząc na wskazówki zegara... sami wiecie.
Do zobaczenia przy kolejnym rozdziale już nie długo! Pamiętajcie, że wciąż tu jesteśmy na bieżąco i wszystko widzimy!


PS. Uważajcie na kamerki :).

8 komentarzy:

 1. nie przejmujcie się, sama mam w tym roku test gimnazjalisty i nie mam czasu na nic więc doskonale rozumiem, powodzenia w zaliczaniu wszystkiego xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Uczcie się uczcie, powodzenia na wszystkich egzaminach <3 ~@heroineNialler

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki kochane za was i z radością czekam na nowy rozdział. Powodzenia w nauce !

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie martwcie się :) Życzę powodzenia i czekam na kolejny rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Całkowicie Was rozumiem kochane! Życzę powodzenia (nawet w myślach nie dziękujcie, nie to, że jestem przesądna, ale lepiej dmuchać na zimne xd)sooo... takie dłuższe oczekiwanie (dla wytrwałych czytelników) jedynie zwiększa frajdę i uciechę, gdy w końcu znajdzie się nowy rozdział! Trzymam baaaardzo mocno kciuki bo domyślam się ile to dla was znaczy♥ Baaardzo was kocham! @dianee2805

  P.s. Nie śmiejcie sie ale chyba od waszego 3 rozdziału na mojej kamerce przyklejony jest plaster- dzięki za zrycie psychiki i tak o wielkim uszczerbku xd ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Kocham was. Ja mam w listopadzie pierwszy próbny 6 klas. Też mam wszystko zawalone. Doskonale was rozumiem. Ale będę czekać.
  Na szczęście nie korzystam z komputera... Myślicie że przez telefon też sie tak da jeżeli mam kamerkę z przodu?
  Dzięki wam mam jeszcze bardziej zrytą psychikę... Kocham... Czekam... Myślę... Uwielbiam...

  OdpowiedzUsuń
 7. [SPAM]
  3 dziewczyny znane jako "Diffrent Girls". Jednak nikt nie wie jak nazywają się naprawdę oraz jak wyglądają. Na scenie stają się kimś innym, zakładają peruki i maski. Dziewczyny wyruszają w trasę z 1D. Zobacz jak potoczą się losy obu zespołów. Miłość, zauroczenie, nienawiść. Jak wytrzymają ze sobą?
  Zapraszam na drugą część opowiadania "Wszyscy są legendami. Wiecznie młodzi i piękni" - http://kwiat-wieku.blogspot.com/.
  pozdrawiam x

  OdpowiedzUsuń
 8. Hahah..Ja Ci tu dam kamerkę!Wszystko rozumiem,nie macie czasu przez głupią naukę -,- Strrrasznie nie mg doczekać się 17 rozdziału *.* Aż boje się boje pomyśleć co może się w nim wydarzyć.Będę na pewno czekać na rozdział <33 Życzę wam duużo dobrych ocen i ogólnie świetnych wyników z matury i testów ;D Nie przynudzam i pozdrawiam ;* x

  OdpowiedzUsuń